Zobrazuji všech 12 výsledků

Žebřiny a ribstole pro dospělí a děti

U nás si můžete koupit kvalitní žebřiny a ribstole na cvičení. V sortimentu naleznete žebřiny pro domácí posilování nebo žebřiny pro děti. Všechny ribstole mají pevnou kovovou konstrukci a jsou v přístěnném nebo rozpěrném provedení. Žebřiny Vám umožní dokonalé protažení a posílení celého těla. Ribstole mají vysokou nosnost a výběr z několika barev. Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch.

-30%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-33%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 12.490 Kč.Current price is: 8.380 Kč.

Dětské žebřiny rozpěrné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 16.890 Kč.Current price is: 13.512 Kč.

Žebřiny se šplhací síti, přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-7%
Original price was: 19.900 Kč.Current price is: 18.507 Kč.

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

-20%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 17.190 Kč.Current price is: 13.752 Kč.

Prolézačka se šplhací síti, rozpěrná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

-15%
Original price was: 13.790 Kč.Current price is: 11.722 Kč.

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

-20%
Original price was: 13.680 Kč.Current price is: 10.944 Kč.

Žebřiny s bradly a hrazdou, přístěnné. Bradla sklápěcí

-20%
Original price was: 13.880 Kč.Current price is: 11.104 Kč.

Ribstol s bradly a hrazdou, rozpěrný. Bradla sklápěcí

-15%
Original price was: 9.790 Kč.Current price is: 8.322 Kč.

Ribstol s hrazdou, rozpěrný

-35%
Original price was: 4.690 Kč.Current price is: 3.049 Kč.

Hrazda s bradly 3 v 1 je multifunkční domácí posilovací pomůcka, která vám umožní efektivně provádět řadu klíčových každodenních cviků: shyby, kliky na bradlech, cviky na břicho, a to vše v různých variacích.

12.490 

Dětská gymnastická sestava rozpěrná a přístěnná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy a lanem


Žebřiny a ribstole přesně podle vašich představ

Nemusíte si platit permanentní vstupenky do fitness center, vážit dlouhé cesty, na které obětujete svůj volný čas. Proč si nezacvičit v pohodlí domova a vždy, když na to máte chuť? Do ničeho se nenutit, mít naprostý klid a postupovat svým vlastním tempem. Budování svalstva nebo trénink kondice, to je přeci během na dlouhou trať, zvláště pokud jste zatím ještě na startu a BMI ukazuje hrozivě vysoko. Na dnešním trhu vládne velká pestrost, pokud tedy chcete koupit žebřiny a ribstole, máte jistě z čeho vybírat. Podle čeho se ale orientovat a na jaké důležité parametry se zaměřovat především?

Bezpečnost a multifunkčnost jsou zde klíčové

Cvičit budou nejen dospělí, ale i děti. O to více bychom se měli zaměřovat na bezpečnost provozu těchto zařízení, kde neexistuje šance na nějaký kompromis – vše totiž musí být stoprocentní! Na trhu někdy najdete značné rozdíly, a to nejen v samotné kvalitě zpracování. Podle čeho poznáte modely, na kterých se šetřilo a jimž byste se proto měli raději vyhnout obloukem?

  • Mají ribstole bočnice vyrobené pouze z jednoho kusu dřeva? Pozor, kvalitnější modely nabídnou bočnice z laťovky. Výsledek je nejen na pohled příjemnější, ale také déle vydrží.
  • Dejte pozor i na systém, kterým budou ribstole a žebřiny připevněny ke zdi. Musí působit pevně už na první pohled, nosnost není žádnou samozřejmostí – fyzikální zákony fungují!
  • Kulaté příčky, které nejsou příliš pohodlné pro dlaně, překližka, smrkové nebo borovicové dřevo. Pokud uvažujete o dřevěné variantě, pak je jistě lepší investovat například do jasanu.
žebrřny ribstole koupit
žebrřny ribstole

Dvě velké skupiny žebřin aneb dřevo versus kov

Jakému materiálu dáváte přednost? Při koupi ribstolů a žebřin si dobře promyslete konkrétní variantu, neboť na trhu jsou v zásadě dvě možnosti. Tušíte správně, je to dřevo a kov. Pokud jde o dřevo, samozřejmě je jasné, že koupě výrobku z překližky není dlouhodobou investicí, podobně jako u nábytku se zde osvědčuje hlavně masiv. Sázka na kov je ale také dobrou volbou, zvláště pokud chcete instalovat i různé doplňky, jako například bradla, hrazdu či stojan na činky. Kovové ribstole totiž nabídnou vyšší nosnost, což je předpokladem pro podobná vylepšení. A jak ví každý, kdo někdy byl v posilovně – čím více cviků, tím více zapojených svalů a také lepší efektivita.

Pogumovaný úchop výrazně usnadní cvičení

Pokud se chystáte koupit kovovou variantu, buďte bez obav, nic vás studit nebude. Chlad nebo klouzání lze eliminovat pomoci plastového úchopu, jenž je pohodlný pro dlaně a zaručuje i naprosto bezpečný provoz. Díky laku se nabízí možnost zapojit také barvy, tudíž „studený“ vzhled kovu vás nemusí nijak trápit. Vše si lze přizpůsobit podle vlastní fantazie, sladit odstíny v interiéru tak bude pro každého hračkou.

Systém uchycení je v souladu s cenou

Příliš levné žebřiny? Ty poznáte nejen podle cenovky, ale také díky tomu, jak jsou uchycené k pevné opoře. Uchycovací plech a samořezné šrouby, to není nejlepší kombinace nejen pro samotné cvičení, ale také zavěšování doplňků. Kovový „L“ profil, který jistí vratový šroub, je pak upevněním z úplně jiné dimenze. A už vůbec není třeba dodávat, že po stránce estetiky zapadne do interiéru mnohem lépe. Je velmi bezpečný a stabilní, cvičit tak mohou bez obav děti i dospělí.

Zamyslete se i nad prostorem

Pokud si chcete koupit žebřiny pro děti nebo pro dospělé, se kterými budete dlouhodobě spokojeni, je třeba probrat i jejich umístění. Dětský pokoj, ložnice, obývák nebo i jiná místnost, fantazii se tady mantinely nekladou, důležité je, aby vše ladilo i s okolním prostorem. V panelákovém 1+1 si nemůžete tak vybírat jako v rodinném domě, kde je obvykle více než sto metrů čtverečních prostoru. Počítejte s obvyklými rozměry pro dřevěné ribstole 240 a 80 centimetrů, část sortimentu na trhu se prezentuje čísly 250 a 90 cm.

Nejste v žádném případě domácí kutil

Plánujete pořízení ribstolů nebo žebřin do vašeho domova? Potom se neobávejte, že snad nastanou nějaké problémy s instalací. Změřte si také výšku stropu a v případě, že nebudou konkrétní rozměry produktu vyhovovat, lze je upravit – mnoho výrobců vám připraví řešení na míru. Další výhodou je snadná údržba, a to bez ohledu na to, zda zvolíte dřevěnou či kovovou variantu. Jde jen o další kus domácího nábytku, jenž nevyžaduje náročnou péči a vydrží vám dlouhé roky.

Desítky možností cvičení pro děti i dospělé

Proč byste si měli pořídit žebřiny? Jednoduše proto, že jsou pro celou rodinu. Také nabídnou spoustu různých cviků a jsou vhodné i pro ty, kteří mají potíže s páteří, potřebují ze zdravotních důvodů spíše rehabilitovat než budovat svalstvo. Jak také potvrdí každý zkušený trenér, cvičit je třeba komplexně. Přetrénování jedné konkrétní partie nevede k výsledkům, a když zapojíte více svalových skupin, bude vás takový trénink více bavit – zmizí fádnost, nuda, pocit, že děláte něco jen mechanicky a bez hlubšího smyslu.

Přizpůsobte cvičení svým možnostem a kondici

Náročnost tréninku je zcela na vás, nemusíte se přepínat, není důvod lámat rekordy. Vaše vlastní tempo, takové, jaké je vám příjemné. Shyby nebo jen drobné protažení, cviky na hrazdě, které jsou náročnější nebo jen ranní rozcvička. Trochu posílit svalstvo, ale i podpořit hubnutí, důvodů, jež vás vedou směrem k žebřinám, může být opravdu hodně. Samozřejmě, rotoped, posilovací lavice, veslovací nebo eliptický trenažér – i to jsou pomůcky, které lze snadno zapojit. Ale žebřiny a ribstole mají nespornou výhodu v menších rozměrech, vejdou se i do garsonek a potěší svou multifunkčností.