Oboustranné žebřiny Dragon

Original price was: 13.790 Kč.Current price is: 11.722 Kč.

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

3 skladem

Žebřiny pro děti DRAGON májí závěsná zařízení na obou stranách, což umožňuje dětem nekonečné přelézávání z jednoho prvku na druhý. Prolézačka má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Oboustranné žebřiny je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný.

Vybavení žebřin DRAGON:
icon žebřiny svislé

žebřiny

icon hrazda pevná

hrazda pevná

icon kruhy

kruhy

icon hrazda visutá

hrazda visutá

icon lano

lano

icon zebřík lanový

lanový žebřík

VÝHODY DĚTSKÝCH ŽEBŘIN SUPRAFORT

(ve srovnání s jinými výrobky na trhu) :
 • žebřiny jsou bezpečné pro děti (jsou certifikovány jako výrobky pro děti, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky ve vztahu k dítěti)
 • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat i dospělí)
 • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
 • rychlá montáž (příčky jsou připevněny ke stojinám už ve výrobě – není nutná montáž příček, stačí spojit 2 poloviny žebřin)
 • nehrozí úraz dítěti nebo zaseknutí provazu (zvenku jsou stojiny hladké – příčky žebřin jsou smontovány pomoci bezpečnostních spojů, šrouby netrčí do stran)
DALŠÍ INFORMACE
Oboustranné žebřiny pro děti mají klasickou, pevnou hrazdu, která není výškově přestavitelná.
Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.
masážní příčky žebřin

Příčky žebřin pro děti jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dětských dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Máte vyšší strop a potřebujete žebřiny až do 3 m?Je to možné. Pomoci vložky do žebřin se dá zvětšit výšku prolézačky z max. 2730 mm až na max. 2980 mm.Dostupnost na dotaz.

vložka do žebřin
Přimět děti k pohybu, dosáhnout toho, ať na chvíli odloží tablet nebo mobil a začnou se věnovat prospěšné fyzické aktivitě. Přesně to vůbec nemusí být těžké, musíte však vědět, jak je správně zaujmout. S oboustrannými žebřinami si ve svém pokojíčku užijí spoustu zábavy, nabízí se jim hned několik různých možností. Díky neklouzavému povrchu příček je zaručena maximální bezpečnost a montáž vám zabere jen malou chvíli. Nosnost žebřin až 100 kg pak umožňuje i bezproblémové cvičení pro rodiče, kteří také dbají o svou fyzickou kondici.

Víceúčelové využití je zde samozřejmostí

Nejen žebřiny, ale také kruhy, visutá hrazda, lano a lanový žebřík. Vícero možností využití je výhodou, protože se děti nezačnou nudit – pořád totiž budou mít pestrou paletu pohybových aktivit přímo před sebou a mohou si tak vybrat, čemu dají právě dnes přednost. Minimální rozměry, ale přitom pevnost a stabilita, oboustranné žebřiny Dragon se budou v dětských pokojích skutečně vyjímat. Nejde o doplněk, jenž by měl zůstat ladem, právě naopak, děti na něm mohou cvičit i několikrát týdně a dostat se touto nenucenou formou ke zdravému pohybu.Pogumované příčky nestudí děti do dlaní a oproti čistě kovovým variantám nabídnou i pevnější úchop, kdy nehrozí, že ruka sklouzne a dojde k úrazu. Když budete chtít, během krátké chvíle přesunete žebřiny na jiné místo – mimochodem, instalace je poměrně jednoduchá, že se při ní ani příliš nezapotíte, a navíc v roli rodičů výborně zabodujete. Jde to tedy i bez nového smartphone!

Zapojí se všechny svalové skupiny

Kruhy, žebřiny, lano i pevná hrazda. To znamená v kostce jediné, nedojde k tréninku jen jedné svalové skupiny, ale děti si nenucenou formou hry a bez počítání kalorií procvičí celé tělo a budou mít dobrou kondici. Bezpečnost je zaručena příslušnou certifikací a v porovnání s dalšími výrobky na trhu jde o skutečně víceúčelové zařízení pro každodenní cvičení. Domácí fitness pro děti i rodiče aneb v kondici opravdu po celý rok?

Hmotnost29 kg
Rozměry83,5 × 106 × 232-280 cm
Výška

232-280 cm

Šířka

83,5 cm

Hloubka

106 cm

Barva

bílá provence

Typ

rozpěrné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

SUPRAFORT

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

3 recenze Oboustranné žebřiny Dragon

 1. Martin

  Jsou super. Provedení je kvalitní

  1 product
 2. Ludmila

  Funguje dobre. Používá celá rodina.

  1 product
 3. Josef

  Mám již něco málo přes měsíc a musím říci, že jsem spokojená. Již teď vidím, cítím na sobě jeho účinnost.

  1 product

Přidat recenzi