Zobrazuji všech 7 výsledků

Rozpěrné žebřiny

Pokud máte doma dostatečně pevný strop, je právě tohle ideální kandidát na domácí posilovnu. Bez vrtání a dlouhého čekání, sestavení ribstolů a žebřin je totiž opravdu hračkou.

-22%
9.742 

Dětské žebřiny rozpěrné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
16.915 

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

-20%
13.752 

Prolézačka se šplhací síti, rozpěrná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
11.722 

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

-20%
11.104 

Ribstol s bradly a hrazdou, rozpěrný. Bradla sklápěcí

-15%
8.322 

Ribstol s hrazdou, rozpěrný

12.490 

Dětská gymnastická sestava rozpěrná a přístěnná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy a lanem


Rozpěrné žebřiny pro děti se mohou stalovat do rohu pokoje, kam se totiž pohodlně vejdou, nebo uprostřed místnosti. Montáž hravě zvládnete ve dvou s partnerem, vyhraďte si hodinku času, kdy nebude nikdo rušit.

Základní model rozpěrných žebřin nezabere ani celý metr čtvereční

Rozpěrné žebřiny a ribstole mají jednu výhodu – vyhradí si pro sebe jenom přibližně 0,6 metru čtverečního prostoru, domácí posilovna tak bude skutečně velmi malá, a přesto multifunkční a propracovaná. Rozpěrná varianta se obejde bez vrtačky a dalšího nářadí, instalaci tedy lze vřele doporučit i těm, kteří si o sobě nemyslí, že patří mezi domácí kutily. Rozhodně se vám díky ní zvedne sebevědomí, zvládnete totiž vše velmi snadno!

Příliš malý pokoj? Rozpěrné žebřiny se sem pohodlně vejdou, stačí pod ně už jenom natáhnout žínku pro větší bezpečnost a pohodlí. Zapojte fantazii, připravte si bradla nebo stojan na činku, abyste posilovali každou svalovou skupinu, která si to zrovna žádá. Pokud nemáte místo na celou posilovnu, zkuste potom tento kompromis. Výhodou je vysoká nosnost, ale také hrazda, jíž si lze výškově přizpůsobit během minuty pro děti i dospělé. A nemusí jít jen o bradla a činky, kruhy a šplhací lano je další variací, žebřiny si můžete upravit na míru, je to vážně jednoduché! Výhodou je i neklouzavý povrch příček, jenž zaručí bezpečnost i při poměrně náročných cvicích. Žádný kov, který studí do dlaní, ale pogumovaný povrch, který masíruje dlaně a přispěje tím také jejich lepšímu prokrvení.