Zobrazuji všech 5 výsledků

Přístěnné žebřiny

Přístěnné ribstole a žebřiny vyžadují pevnou zeď, zvolit je můžete například tehdy, pokud máte doma k dispozici dostatek místa na podobné zařízení. Vystačíte ale i s plochou do 1 m2.

-30%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 16.890 Kč.Current price is: 13.512 Kč.

Žebřiny se šplhací síti, přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

-20%
Original price was: 13.680 Kč.Current price is: 10.944 Kč.

Žebřiny s bradly a hrazdou, přístěnné. Bradla sklápěcí

12.490 

Dětská gymnastická sestava rozpěrná a přístěnná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy a lanem


Existuje spoustu možností, které mají jedno společné. Když uvažujete na téma žebřin a ribstolů, je jasné, že chcete potěšit své děti nebo se dostat znovu do kondice bez permanentky do nejbližšího fitness centra. Přístěnné ribstole a žebřiny vyžadují pevnou zeď, zvolit je můžete například tehdy, pokud máte doma k dispozici dostatek místa na podobné zařízení. Rozpěrná varianta vyžaduje totiž obecně méně prostoru. Sádrokartonová stěna si v každém případě s přístěnnými žebřinami vůbec neporozumí.

U přístěnných ribstolů se obejdete bez pevného stropu

Přístěnná varianta žebřin je určená tam, kde není pevný strop. Neznamená to však, že nelze využít třeba bradla nebo hrazdu, naopak – právě tohle jsou vítaní společníci do party v každé podobné sestavě, znásobí možnosti cviků a žebřiny budou bavit i děti nebo teenagery, kteří se chtějí dostat do skvělé formy a ohromit své okolí.U přístěnných žebřin a ribstol se připravte na to, že budete muset vzít vrtačku do ruky, i když nepůjde o žádný mimořádný kutilský výkon, na nějž by byla nutná dlouhá příprava. Pokud tedy víte, co to jsou hmoždinky, protože v tom případě je už půl práce za vámi. Zvládnete to za hodinku až dvě, a to se vším všudy. Minimum nářadí, podrobný plánek, jak postupovat – pěkně krok za krokem, sestavu si přivezete klidně v kufru auta, takže nečekejte žádné velké starosti.

Domácí posilovna a herna v jednom

Děti se opravdu zabaví, mohou si vybít přebytečnou energii nejen na žebřinách, ale také dalším příslušenství. Bezpečné hraní, ale také získání správných návyků. Začít se zdravým pohybem se musí už v útlém věku a obecně platí, že čím dříve, tím také lépe. Tato domácí posilovna – v podobě ribstolů, resp. žebřin – může být u vás doma i na jednom metru čtverečním, hodí se tedy i do menších bytů. Nemusíte mít zrovna rodinný dům, a přesto si zacvičíte celou sestavu od A do Z, stačí si jen pořídit přístěnné žebřiny!