Žebřiny s bradly TITAN N BR přístěnné

13.680  10.944 

Žebřiny s bradly a hrazdou, přístěnné. Bradla sklápěcí

5 skladem

certifikovaná kvalita a bezpečnost výrobku Suprafort

Žebřiny s bradly a hrazdou TITAN N BR jsou určeny především pro dospělé, dorostence a dospívající mladé může a dívky. Mohou být používány v přístěnném a rozpěrném provedení. Sestava je rozšiřitelná na další prvky za účelem efektivnějšího posilování: posilovací lavice, stojan na činku.

Žebřiny s bradly a hrazdou TITAN N BR v přístěnném provedení jsou určeny pro instalaci ke zdi. Montáž žebřin a instalace jsou jednoduché. Tyto žebřiny jsou vhodnou variantou, pokud nemáte pevný strop a nemůžete použit ribstol s bradly TITAN R BR s rozpěrným systémem.

VÝHODY ŽEBŘIN SUPRAFORT

  • ribstole jsou bezpečné  (jsou certifikovány, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky)
  • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat dospělí, dorostence a děti)
  • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
  • rychlá montáž (příčky jsou připevněny ke stojinám už ve výrobě – není nutná montáž příček, stačí spojit 2 poloviny žebřin)

DALŠÍ INFORMACE

Hrazda

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro osobu s malou výškou bude pohodlnější, když hrazda bude připevněna v odpovídající výšce.

Masážní a neklouzavé příčky

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je příjemný.

Rozšiřující prvky a příslušenství k žebřinám

Další prvky vytváří ze žebřin s hrazdou perfektní cvičební a posilovací centrum. Nepřekonatelnou výhodou sestavy, kromě kvality a vysoké nosnosti, je inteligentní konstrukční řešení. Uvedené prvky jsou sklápěcí, tj. po cvičení se dají jednoduše sklopit a nezabírají místo v prostoru. Na minimální ploše tak máte k dispozici výkonnou posilovnu, která šetří prostor, když ji zrovna nepoužíváte.

Bradla

Sklápěcí bradla perfektně doplní žebřiny TITAN. Bradla jsou určený k procvičování řady skupin svalů a pomohou posílit záda a ruce, břišní svaly a také nohy. Komfortní konstrukce umožňuje jednoduché zvednutí nahoru a takto bradla nezabírají místo v prostoru. Bradla na žebřiny mohou být namontovány v potřebné výšce.

Posilovací lavice

Posilovací lavice je určená k posilování břišních svalů a k různým cvikům s činkami na posílení rukou, prsních a zádových svalů. Po cvičení se posilovací lavice jednoduše otočí a zavěsí na žebříny.

Stojan na činku

Stojan na činku je doplňujícím prvkem k žebřinám TITAN. Je určen pro cvičení s činkou k vývoji a posílení svalů rukou a předloktí, prsních a zádových svalů. Po cvičení se dá stojan na činky jednoduše sklopit ke zdi.

Hmotnost29 kg
Rozměry86 × 86.5 × 220 cm
Výška

220 cm

Šířka

86 cm

Hloubka

86,5 cm

Barva

Typ

fitness, přístěnné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

Video

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Žebřiny s bradly TITAN N BR přístěnné”