Ribstol s bradly TITAN R BR rozpěrný

11.104 

Ribstol s bradly a hrazdou, rozpěrný. Bradla sklápěcí

3 skladem

  • certifikovaná kvalita a bezpečnost výrobku Suprafort

Ribstol s bradly a hrazdou TITAN R BR je určen především pro dospělé,  dorostence a dospívající mladé může a dívky. Sestava je rozšiřitelná na další prvky za účelem efektivnějšího posilování: posilovací lavice, stojan na činku.
 
Ribstol s bradly TITAN R BR v rozpěrném provedení je určen pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Ribstol je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v pokoji. Strop musí být pevný. V případě stropu ze sádrokartonu, je vhodné použit přístěnnou sestavu TITAN N.
pan cvičí na bradlech
bradla na žebřinách sklopenáa
uchycení bradla a žebřiny
žena dělá kliky na žebřinách s bradly a hrazdou

VÝHODY ŽEBŘIN SUPRAFORT

  • ribstole jsou bezpečné  (jsou certifikovány, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky)
  • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat dospělí, dorostence a děti)
  • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
  • rychlá montáž (příčky jsou připevněny ke stojinám už ve výrobě – není nutná montáž příček, stačí spojit 2 poloviny žebřin)
 

DALŠÍ INFORMACE

Hrazda

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?Pro osobu s malou výškou bude pohodlnější, když hrazda bude připevněna v odpovídající výšce.
výskově nastavitelná hrazda titan r

Masážní a neklouzavé příčky

příčka žebřin

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je příjemný.

Rozšiřující prvky a příslušenství k žebřinám

Další prvky vytváří ze žebřin s hrazdou perfektní cvičební a posilovací centrum. Nepřekonatelnou výhodou sestavy, kromě kvality a vysoké nosnosti, je inteligentní konstrukční řešení. Uvedené prvky jsou sklápěcí, tj. po cvičení se dají jednoduše sklopit a nezabírají místo v prostoru. Na minimální ploše tak máte k dispozici výkonnou posilovnu, která šetří prostor, když ji zrovna nepoužíváte.

žebřiny komplétní výbava
žebřiny s bradly model

Bradla

Sklápěcí bradla perfektně doplní žebřiny TITAN. Bradla jsou určený k procvičování řady skupin svalů a pomohou posílit záda a ruce, břišní svaly a také nohy. Komfortní konstrukce umožňuje jednoduché zvednutí nahoru a takto bradla nezabírají místo v prostoru. Bradla na žebřiny mohou být namontovány v potřebné výšce.
žebřiny s posilovací lavici model

Posilovací lavice

Posilovací lavice je určená k posilování břišních svalů a k různým cvikům s činkami na posílení rukou, prsních a zádových svalů. Po cvičení se posilovací lavice jednoduše otočí a zavěsí na žebříny.
žebřiny se stojanem na činku model

Stojan na činku

Stojan na činku je doplňujícím prvkem k žebřinám TITAN. Je určen pro cvičení s činkou k vývoji a posílení svalů rukou a předloktí, prsních a zádových svalů. Po cvičení se dá stojan na činky jednoduše sklopit ke zdi.

Hmotnost 29 kg
Rozměry 86 × 77 × 227-280 cm
Výška

227-280 cm

Šířka

86 cm

Hloubka

77 cm

Barva

Typ

fitness, rozpěrné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Cviky na nohy a zadek

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na břicho a ruce

Cviky pro dospělé - protažení svalů

 

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

 

Návod - montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž žebřin Atlant N

Návod - montáž žebřin Atlant R

Návod - montáž prolézačky Arachnos N

Návod - montáž prolézačky Minotaur

1 recenze Ribstol s bradly TITAN R BR rozpěrný

  1. Andrea

    Vynikající kvalita ribstolu a po vyzkoušení velice vhodný pro posilování. Doporučuji. Sklopná bradla jsou prima na úsporu místa. Jsem maximálně spokojená

Přidat recenzi