Zobrazuji všech 11 výsledků

Kovové žebřiny

Kovové žebřiny zaujmou děti i dospělé, nabídnou zajímavé možnosti domácího tréninku a jsou vhodné i do malometrážních bytů. Žebřiny a ribstole z pevných kovových součástí mají i vysokou nosnost, pohodlně podpoří náctileté dítě i statného čtyřicátníka.

-30%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-33%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 12.490 Kč.Current price is: 8.380 Kč.

Dětské žebřiny rozpěrné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 16.890 Kč.Current price is: 13.512 Kč.

Žebřiny se šplhací síti, přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-7%
Original price was: 19.900 Kč.Current price is: 18.507 Kč.

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

-20%
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Original price was: 17.190 Kč.Current price is: 13.752 Kč.

Prolézačka se šplhací síti, rozpěrná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

-15%
Original price was: 13.790 Kč.Current price is: 11.722 Kč.

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

-20%
Original price was: 13.680 Kč.Current price is: 10.944 Kč.

Žebřiny s bradly a hrazdou, přístěnné. Bradla sklápěcí

-20%
Original price was: 13.880 Kč.Current price is: 11.104 Kč.

Ribstol s bradly a hrazdou, rozpěrný. Bradla sklápěcí

-15%
Original price was: 9.790 Kč.Current price is: 8.322 Kč.

Ribstol s hrazdou, rozpěrný

12.490 

Dětská gymnastická sestava rozpěrná a přístěnná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy a lanem


Doma si můžete zacvičit kdykoliv, stačí si jen zavěsit na hrazdě nebo nastavit bradla na žebřinách do potřebné výšky. Ale to přeci zvládnete hravě a za pár vteřin!

Originální kovové žebřiny pro všechny generace

Děti mohou cvičení pojmout formou hry, pro ně jsou dětské žebřiny a ribstole vybaveny například i basketbalovým košem či šplhacím lanem a sítí. Bradla s hrazdou zase potěší náctileté sportovce, kteří si chtějí začít budovat svalstvo nejen na rukou a posilovací lavice jim umožní důkladně prověřit břišní svaly. Záleží, o jaké prvky si svou sestavu rozšíříte – samozřejmě se nabízí i možnost mít pouze kovové žebřiny, ale nebyla by to škoda?

Nosnost 100 kilogramů je velkou výhodou pro početnější rodiny, každý člen si bude moci zacvičit podle potřeby, stačí se jen domluvit, v kterou dobu to bude. Bezpečnost je zde samozřejmě na prvním místě, pod žebřiny už vám stačí jen žíněnka. Pogumované příčky totiž nekloužou ani tehdy, když máte propocené ruce. Výhodou také je, že nebudete mít kontakt s chladným kovem, úchop tedy bude nanejvýš příjemný.

Domácí klid na cvičení nic nenahradí

Nemusíte se vydávat ven, když prší, není důvod jezdit do posilovny přes celé město, když jste večer unavení. Kovové žebřiny jsou variantou, která nabídne celoroční zdravý pohyb v pohodlí vašeho obýváku nebo ložnice. Přesně tak, jde o víceúčelový doplněk interiéru, jenž nebude zabírat zbytečný prostor. A o motivaci je tím pádem postaráno, nemusíte se nutit do mrazivého rána a chystat si běžeckou obuv.

Montáž je jednoduchá, nemusíte k ní zvát sousedy nebo dokonce řemeslníky. Nepotřebujete nářadí ani velkou fyzickou sílu. Kovové žebřiny totiž váží méně než třicet kilogramů, takže je jednoduše přenesete z místa na místo. Cesta ke zdravému životnímu stylu je tak otevřená, jen se jí držet a vytrvat!

Ověřte si všechny důležité rozměry

Kovové ribstole a žebřiny se vyrábí ve výšce přibližně 2,2 až 2,8 metru, dobře si proto přeměřte pokoj, do nějž je chcete instalovat. Při montáži vlastně jen složíte dvě části dohromady, nic komplikovaného nebo složitého. Na výběr máte ze dvou provedení, k mání jsou rozpěrné a přístěnné ribstole. První z možností je vhodná tam, kde je pevný strop. Tedy nikoliv sádrokarton apod., zde využijeme z bezpečnostních a praktických důvodů přístěnnou variantu, neboť tento strop nezaručuje požadovanou pevnost.

Hrazda lze nastavit podle výšky cvičence, posilovací lavice se sklopí podobně jako postel v garsonkách, kde je nutné využít každý decimetr prostoru. Díky stojanu na činku můžete začít i s klasickým posilováním, takže platí, že ribstole jsou díky těmto doplňkům skutečně multifunkčním zařízením. Pokud tedy chcete začít s pravidelným pohybem, máte výbornou možnost. Ribstole se hodí do každého bytu a výmluvy, že nemáte na něco dost času, už nebudou mít váhu. Začněte co nejdříve a tím spíše uvidíte výsledky…