Prolézačka s ručkovacím žebříkem MINOTAUR, rozpěrná

16.915 

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

Dostupnost na dotaz

Prolézačka s ručkovacím žebříkem MINOTAUR je největší ze všech, nabízí maximální výbavu pro sport a zábavu Vašich děti a spoustu možnosti si zahrát a zacvičit, přičemž potřebuje jenom 1,5 m2 pro instalaci v dětském pokoji. Její součástí jsou žebřiny, lano, závěsné kruhy, výškově přestavitelná hrazda a oproti jiným sestavám má ještě navíc žebřík na ručkování, basketbalový koš a velice oblíbenou šplhací síť.

Vybavení prolézačky MINOTAUR:
icon žebřiny svislé

žebřiny

icon ručkovací žebřík

ručkovací žebřík

icon šplhací síť

šplhací síť

icon hrazda přestavitelná

hrazda přestavitelná

icon lano

lano

icon kruhy

kruhy

icon koš basketbalový

basketbalový koš

Prolézačka MINOTAUR má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Nepotřebujete tedy vůbec vrtat do zdi. Prolézačku je možné rychle přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný. Dřevěné, závěsné a sádrokartonové stropy nejsou vhodné pro instalaci rozpěrných sestav.

prolézačka minotaur s žíněnkou
kluk na laně u žebřin
kluk na šplhací síti
basketbalový koš na prolézačce Minotaur

VÝHODY DĚTSKÝCH ŽEBŘIN SUPRAFORT

(ve srovnání s jinými výrobky na trhu) :
 • žebřiny jsou bezpečné pro děti (jsou certifikovány jako výrobky pro děti, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky ve vztahu k dítěti)
 • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat i dospělí)
 • výškově nastavitelná hrazda (výšku umístění hrazdy je možno jednoduše měnit s růstem dítěte)
 • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
 • nehrozí úraz dítěti nebo zaseknutí provazu (zvenku jsou stojiny hladké – příčky žebřin jsou smontovány pomoci bezpečnostních spojů, šrouby netrčí do stran)
výskově stavitelná hrazda prolézačka minotaur
Prolézačka obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.
masážní příčky žebřin

Příčky žebřin pro děti jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dětských dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

stavitelný ručkovací žebrík prolézačka minotaur

Ruční žebřík instalujete tak, aby byl bezpečný pro děti a zároveň, aby jej děti mohly používat s co největším počtem možností, například, přelézání ve visu, šplhání ze shora podél a napříč atd.

Máte vyšší strop a potřebujete žebřiny až do 3 m?
Je to možné. Pomoci vložky do žebřin se dá zvětšit výšku prolézačky z max. 280 cm až na max. 306 cm.
Dostupnost na dotaz.

vložka do žebřin

Elegantní řešení, jak naučit naše nejmenší zdravému pohybu!

Přesně tak by se dala v krátkosti popsat prolézačka, která nese velmi přiléhavý název Minotaur. Skutečně, na děti tady totiž čeká malé bludiště – k dispozici je hrazda, lano i koš na basketbal, ale také žebřík, na němž si vyzkouší svou výdrž při ručkování. Hodí se i do méně prostorných pokojů, kde bojujete o každý kousek volného prostoru. Pro tuto prolézačku totiž postačí jen 1,5 metru čtverečního, takže se rozhodně nedá říci, že by snad zabírala příliš mnoho místa.

Bez vrtačky a dlouhého sestavování

Nepotřebujete nářadí, nemusíte být kutilem. Prolézačku Minotaur lze v případě potřeby jednoduše přemístit. Stačí vám jen pevný strop (pozor, dřevo a sádrokarton nelze doporučit!) a nemusíte mít po ruce ani vrtačku, hodí se jen síla a zručnost. Rozpěrná sestava je pro 21. století ideální. Splňuje totiž požadavky na bezpečnost a je současně velmi jednoduchá. Zapomeňte na složitou instalaci, která by vám zabrala celé odpoledne!

Bezpečnost především, to je u dětských hraček, oblečení i různých dalších věcí nesmírně důležité. Jinou cestou se pochopitelně nemohou vydat ani žebřiny a prolézačky, neboť ochrana zdraví je na prvním místě. Díky odborné certifikaci nemusíte mít žádné obavy a když budete chtít, můžete si sami zkusit cvičit na žebřinách – a ověřit si tak, že vás hravě unesou (nosnost je dle certifikace až 100 kg. Znamená to jediné, s dětskou váhou nebudou mít nejmenší problém. Díky pogumovaným příčkám s neklouzavým povrchem pak nehrozí ani úrazy, oproti kovové variantě pak nebudou děti ani studit.

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Prolézačka poroste společně s dítětem

Ručkovací žebřík můžete umístit podle libosti, snížit jej nebo zvýšit. Cvičit a bavit se tak mohou vlastně všichni členové rodiny. Ideální řešení pro domácnost, kde žije více dětí různého věku, stačí jen chvilka a vše je připraveno pro dalšího sourozence. Takže, ještě jednou – připraveny jsou nejen žebřiny a hrazda, ale také kruhy, lano a ručkovací žebřík. Pro trénink basketbalu na juniorské úrovni je zde ještě koš. S touto multifunkční prolézačkou tak jistě nuda nehrozí.

Hmotnost45 kg
Rozměry203,5 × 860 × 230-280 cm
Výška

230-280 cm

Šířka

203,5 cm

Hloubka

86 cm

Barva

Typ

rozpěrné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

2 recenze Prolézačka s ručkovacím žebříkem MINOTAUR, rozpěrná

 1. Milan

  Velmi parádní prolézačka. Dětská jsou šťastní

 2. Pavla

  Super provedene

  1 product

Přidat recenzi