Dětské hřiště se skluzavkou na zahradu Juno

Original price was: 28.800 Kč.Current price is: 23.480 Kč.

Dětská prolézačka se skluzavkou na zahradu JUNO, s hrazdou, ručkovacím žebříkem, kruhy, skluzavkou, šplhací síti a houpačkou

3 skladem

Katalogové číslo: 7010 Kategorie: ,

Bytelná konstrukce, zdravotně nezávadné materiály, ale také vysoká nosnost – kovové součásti hřiště nabídnou až 100 kg, díky čemuž se jim mohou věnovat v ohledu sportovního tréninku i dospělí. Houpačka, skluzavka s malým žebříkem, ale také síť, kde si mohou děti zlepšovat své pohybové dovednosti. Dětské hřiště se skluzavkou je místem, na němž všechny dnešní ratolesti zapomenou na lákadlo v podobě moderní elektroniky a budou si užívat tak, jako předchozí generace. Tedy na čerstvém vzduchu, slunci, s přiměřeným pohybem a zábavou mezi dalšími kamarády. Strávit jarní nebo letní odpoledne právě zde je výborný nápad, že?

Vybavení prolézačky Juno:
icon žebřiny svislé

žebřiny

icon ručkovací žebřík

ručkovací žebřík

icon hrazda pevná

hrazda pevná

icon houpačka

houpačka

icon šplhací síť

šplhací síť

icon kruhy

kruhy

icon skluzavka

skluzavka

Dětská prolézačka se skluzavkou Juno splňuje všechny požadavky na přirozené sportování malých i větších dětí a také na procvičení dospělých.

Malé děti se učí lézt po klasickém žebříku, ručkují a posilují přirozeně celé tělo. Klasická houpačka je pro pobavení  a šplhací síť nebo kruhy jsou pro zvýšení pohyblivé zdatnosti.
hřiště se skluzavkou s dětmi
kluk visi na hrazde prolezacky
děti na klouzačce
prolézačka se skluzavkou, pohled ze zadu

Stabilní a pevná konstrukce

Bezpečí je až na prvním místě, tak to platí u každé podobné zábavy. Sportovní aktivity často vyžadují chrániče a na bezpečnost provozu muset myslet pochopitelně i výrobce prolézačky se skluzavkou. Kombinace plastu a kovu je dnes vyhledávanou, z konstrukce nesmí vyčnívat žádné šrouby či ostré hrany. A výhodou pak je, když si celou konstrukci snadno sestavíte sami během chvilky, bez nářadí a řemeslníků to totiž jde také! Stačí si vlastně jen najít čas, který ale kvůli svým dětem jistě velmi rádi obětujete. Sportovat hrou, to je heslem, co u předškoláků a malých školáků opravdu zaboduje.

Spoustu prostoru na hry, který nabídne přímo na zahradě u svého rodinného domu. Proč ještě chodit na veřejná hřiště, když si je můžete touto formou přenést velmi jednoduše k sobě? Nabízí navíc tolik variací, že určitě zabavíte i náročnější děti. Houpačka, skluzavka, hrazda, ale i kruhy a lezecká síť. Další nápady pak už přinese fantazie, kterou mají naše ratolesti jasně nejlepší – a jistě to velmi důvěrně znáte z praxe. Díky důmyslně postavené konstrukci však úrazy rozhodně nehrozí. Když si navíc děti mohou pozvat i kamarády ze školky, budou rázem v kolektivu velmi oblíbené.

Montáž prolézačky se skluzavkou

Příčky prolézačky se montují na stojiny. Pevná kovová konstrukce má odolnou povrchovou úpravou práškovou barvou. Pro stabilitu sestavy je doporučeno ukotvení do betonu.
Krátký popis instalace prolézačky:
narovnat instalační plochu. Připravit jímky po kontrole rozměrů se smontovanou sestavou. Instalovat prolézačku do připravených jímek. Zkontrolovat svislost instalace žebřin pomoci olovnice a vodorovnost ručkovacího žebříku a tramu pro houpačku. Dat je do správné polohy a zabetonovat (beton B15, V=0,24 m3) dle uvedeného obrázku (C-beton, B-písek).
montaz hriste se skluzavkou

Co všescho se dá dělat na prolézačce?

Užít si pěkné odpoledne v domácím prostředí? Ale jistě, pokud máte zahradu kolem vašeho rodinného domku, děti to jistě ocení. Radost, smích a také pohyb na čerstvém vzduchu, jenž je jednoduše neocenitelný. Řada různých prvků znamená pestrou zábavu, předškolákům se bude jistě líbit i nápadité zapojení barev. Kromě toho není nikde psáno, že se nesmíte bavit i s nimi. Vždyť certifikovaná nosnost prolézačky je celých 100 kilogramů.

aktivita na prolézačce se skluzavkou

Hřiště se skluzavkou – zábava pro děti, odpočinek pro rodiče

Rozvoj fantazie, ale také pohybové aktivity, které potřebují i malé děti. Jak říká okřídlené úsloví o tom, že co se v mládí naučíte, ve stáří jako když najdete. Zdravý pohyb pak bude vaše ratolesti provázet celý život, jde o výbornou prevenci proti civilizačním onemocněním, a kromě jiného i předpoklad k dobré náladě. Vyplavení endorfinů totiž nejde samo od sebe, ale musíte pro něj také něco udělat. Doslova. Pojďme si proto představit hřiště, na němž se zabaví nejen vaše dítě, ale i pár jeho kamarádů. Je totiž skutečně multifunkční a chvilky plné nudy tak předškolákům jistě nehrozí!

Povrchové ošetření a celoroční provoz

Díky tomu, že má dětské hřiště na zahradu vhodné povrchové ošetření, není nutné jej dávat ze zahrady pod střechu, když zrovna prší. Využívat se navíc může prakticky po celý rok, když to tedy samozřejmě venkovní teploty dovolí. Jde hlavně o hru, ne nějakou povinnost, která by se časem mohla zajídat. Žádné počítání kalorií, prostě jen zábavný pohyb, s nímž se také děti mnohem lépe ztotožní.

Prolézačka se skluzavkou je vyvedena v pastelových barvách, což děti také potěší. Světlé odstíny žluté a červené, několik černých doplňků z gumy pro snadnější úchop, taková kombinace je obvyklá i u dnešních dětských hřišť v parcích na panelákových sídlištích nebo u mateřských škol. Kruhy nebo například i visutá hrazda? To je samozřejmě vyšší level než skluzavka nebo lezecká síť, ale tím také lépe! Nabízí se i ručkovací žebřík, jenž je určen pohybově zdatnějším dětem. Nedostatek fyzičky? Co není, to může určitě už brzy být!

Montážní video návod - dětské hřiště JUNO

Užijte si volný čas, buďte poblíž s kávou

Nepřetržitý dozor určitě není nutný, žádné ostré hrany totiž u podobných prolézaček nelze čekat, podléhají přísným kontrolám, mají důležité atesty a výrobce ví, že na jeho práci musí být maximální spoleh. Pevná konstrukce, která spolehlivě zvládne i hodně neposedné děti. Nemusíte mít žádné obavy! Domácí dětské hřiště se skluzavkou je víceúčelovým prvkem na zahradu, se kterou si užijí vaši nejmenší spoustu zábavy. Maximální komfort pro děti i rodiče, hřiště může být i pod pergolou nebo jiným vhodným zastřešením (pozor, velmi důležitý je také pevný a stabilní povrch pod konstrukcí samotnou), nabídne tak chvilky plné her i během deště. Co víc si potom ještě přát?

Plno zábavy už od rána, nemusíte nic nikde stavět, údržba je skutečně jen minimální – snad jen setřít kapky vody, které napršely přes noc nebo odstranit napadané listí. Nemusíte se obávat rezivění nebo jiných problémů, povrchové ošetření totiž zaručuje v každém případě dlouholetou trvanlivost. Žádnou škodu nenadělá ani vítr, případně jiné rozmary počasí. Ranní cvičení pro vás nebo odpolední zábava pro děti, při které si unavení rodiče a prarodiče odpočinou, to se přece vždycky cení.

Zacvičit si nebo se pohoupat

Dětské hřiště se skluzavkou nabízí tolik možností, kolik si děti samy vymyslí. Mohou se klouzat, houpat nebo si hrát na olympijské cvičence díky malým bradlům a hrazdě. Zábavě se tak meze rozhodně nekladou. Komfort a bezpečí v jednom, radost, zážitky venku – bez mobilu, na který si v tu chvíli ani nevzpomenou! Prolézačka se skluzavkou je zkrátka ideálem!

Hmotnost62 kg
Rozměry244 × 266 × 186 cm
Výška

186 cm

Šířka

253 cm

Hloubka

244 cm

Typ

zahradní

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

SUPRAFORT

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dětské hřiště se skluzavkou na zahradu Juno“