Zobrazuji všech 5 výsledků

Fitness žebřiny

Fitness žebřiny umožňují pestrou paletu cviků a budou vás bavit celé odpoledne! Ať už jde o rozpěrnou nebo přístěnnou variantu, nabízí se cvičení pro celou rodinu. Nezáleží na místnosti, možností se nabízí opravdu hodně. Můžete tedy potit kalorie kdykoliv, bez ohledu na počasí nebo otevírací dobu tělocvičen.

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

-20%
Original price was: 13.680 Kč.Current price is: 10.944 Kč.

Žebřiny s bradly a hrazdou, přístěnné. Bradla sklápěcí

-20%
Original price was: 13.880 Kč.Current price is: 11.104 Kč.

Ribstol s bradly a hrazdou, rozpěrný. Bradla sklápěcí

-15%
Original price was: 9.790 Kč.Current price is: 8.322 Kč.

Ribstol s hrazdou, rozpěrný

-35%
Original price was: 4.690 Kč.Current price is: 3.049 Kč.

Hrazda s bradly 3 v 1 je multifunkční domácí posilovací pomůcka, která vám umožní efektivně provádět řadu klíčových každodenních cviků: shyby, kliky na bradlech, cviky na břicho, a to vše v různých variacích.


Výhod fitness žebřin je zde hned několik

Fitness ribstole mají vysokou nosnost a poslouží tak nejen dětem, ale i dospělým. Díky tomu, že na ně lze instalovat i další vybavení, užijete si také bradla nebo hrazdu, díky nimž je umožněna řada dalších cviků. K sestavení nepotřebujete řemeslníky, zvládnete to sami, navíc v rekordním tempu. Propojíte dvě poloviny žebřin, nepůjde o složité skládání kousek po kousku, které by mělo trvat nějak dlouho.Bez klouzání a úrazů! Fitness žebřiny a ribstole mají pogumované příčky, takže nehrozí, že vám sklouzne dlaň – úrazům se totiž musí předcházet! Hrazdu přizpůsobíte výšce toho, kdo na ní bude cvičit. Stačí jen okamžik a výměna dospělého za juniora je připravená, tedy už žádné zdržování! Nebudete se potit na bradlech nebo nevyužijete posilovací lavici? Pak ji snadno sklopíte, aby vám nebránila ve cvičení nebo volné chůzi, důmyslné řešení je u žebřin skutečnou prioritou. Činky pak pověsíte na stojan, kde na vás počkají do dalšího tréninku. I proto se žebřiny a ribstole hodí do menších bytů.

Úspora místa je zde velmi důležitá

Když nemůžete mít doma klasickou tělocvičnu, která by zabrala celou místnost, vůbec nevadí, protože existuje náhradní řešení. S žebřinami dostanete možnost cvičit desítky různých cviků, jde o plnohodnotný nástroj pro fitness nadšence, který ale zabírá jen naprosté minimum prostoru. Stokilová nosnost je pak také předností, zařízení není jen pro děti, ale pohodlně si na něm mohou zkusit různé cvičební sestavy i dospělí. Nikdy není pozdě začít, zvláště pokud už vaše postava doslova volá po zpevnění!Procvičit můžete různé svalové skupiny, jako při klasickém tréninku ve fitness. Tentokrát si jej ale užijete doma, bez nutnosti plateb za permanentku. Cvičte svým vlastním tempem, přesně tak, jak je vám to pohodlné a postupně nabírejte kondici, krůček po krůčku. Na posilovací lavici procvičíte břicho, hrazda zase prověří paže a výdrž. Čím víc cviků, tím větší efektivita, zapojte co největší počet svalů a snažte se vydržet v nastoupeném tempu.

Třeba i bez vrtání a dlouhého čekání

Nebojte se novinek a mějte posilovnu jen na několika málo metrech čtverečních, vejde se vám sem totiž úplně vše, co potřebujete. Žebřiny vypadají snad na první pohled poněkud jednoduše, ale jejich multifunkčnost každého snadno přesvědčí o pravém opaku. Přístěnná varianta je vhodná pro ty, kteří nemají doma pevný strop (tj. například sádrokartonový), ale přesto si rádi zacvičí. Nemusíte mít připravenou vrtačku, nepotřebujete ani sestavovat puzzle, půjde to mnohem jednodušeji!