Žebřiny s hrazdou TITAN N přistěnné

Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

4 skladem

Žebřiny s hrazdou TITAN N jsou určeny především pro dospělé, dorostence a dospívající mladé může a dívky. Mohou být používány v přístěnném a rozpěrném provedení. Sestava je rozšiřitelná na další prvky za účelem efektivnějšího posilování: bradla, posilovací lavice, stojan na činku.

Žebřiny s hrazdou TITAN N v přístěnném provedení jsou určeny pro instalaci ke zdi. Montáž žebřin a instalace jsou jednoduché. Tyto žebřiny jsou vhodnou variantou, když nemáte pevný strop a nemůžete použit ribstole s hrazdou TITAN R s rozpěrným systémem.

VÝHODY ŽEBŘIN SUPRAFORT

 • žebřiny jsou bezpečné  (jsou certifikovány, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky)
 • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat dospělí, dorostence a děti)
 • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
 • rychlá montáž (příčky jsou připevněny ke stojinám už ve výrobě – není nutná montáž příček, stačí spojit 2 poloviny žebřin)

DALŠÍ INFORMACE

Hrazda

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro osobu s malou výškou bude pohodlnější, když hrazda bude připevněna v odpovídající výšce.
výskově stavitelná hrazda titan n

Masážní a neklouzavé příčky

příčka žebřin

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je příjemný.

Rozšiřující prvky a příslušenství k žebřinám

Další prvky vytváří ze žebřin s hrazdou perfektní cvičební a posilovací centrum. Nepřekonatelnou výhodou sestavy, kromě kvality a vysoké nosnosti, je inteligentní konstrukční řešení. Uvedené prvky jsou sklápěcí, tj. po cvičení se dají jednoduše sklopit a nezabírají místo v prostoru. Na minimální ploše tak máte k dispozici výkonnou posilovnu, která šetří prostor, když ji zrovna nepoužíváte.

žebřiny komplétní výbava
žebřiny s bradly model

Bradla

Sklápěcí bradla perfektně doplní žebřiny TITAN. Bradla jsou určený k procvičování řady skupin svalů a pomohou posílit záda a ruce, břišní svaly a také nohy. Komfortní konstrukce umožňuje jednoduché zvednutí nahoru a takto bradla nezabírají místo v prostoru. Bradla na žebřiny mohou být namontovány v potřebné výšce.
žebřiny s posilovací lavici model

Posilovací lavice

Posilovací lavice je určená k posilování břišních svalů a k různým cvikům s činkami na posílení rukou, prsních a zádových svalů. Po cvičení se posilovací lavice jednoduše otočí a zavěsí na žebříny.
žebřiny se stojanem na činku model

Stojan na činku

Stojan na činku je doplňujícím prvkem k žebřinám TITAN. Je určen pro cvičení s činkou k vývoji a posílení svalů rukou a předloktí, prsních a zádových svalů. Po cvičení se dá stojan na činky jednoduše sklopit ke zdi.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

Náctiletí, kteří si chtějí zlepšit fyzičku nebo dospělí, jimž nestačí návštěvy fitness centra a chtěli by mít možnost zacvičit si také v pohodlí domova. Sestava, která vám umožní hned několik cviků během jednoho večera, je pak určitě vítaným doplňkem. Výhodou je i jednoduchá instalace a maximální úspora místa, tyto žebřiny s hrazdou se proto hodí i do malometrážních bytů. Rotoped nebo eliptický trenažér samozřejmě mají něco do sebe, ale proč si netužit tělo i trochu jiným způsobem?

Výškově nastavitelná hrazda je velkou předností

Cvičit může celá rodina, hrazdu je totiž možné upravit podle výšky jejích jednotlivých členů, stačí k tomu pouhý okamžik. Posilování vlastní vahou díky hrazdě umožní nejen efektivní spalování kalorií. Výhodou žebřin s hrazdou TITAN N je pogumovaný povrch příček, díky němuž je cvičení bezpečné a také s patřičným komfortem. Úchop bez pocitu chladu, ale také bez klouzání rukou, kdy by mohlo v krajním případě bohužel i dojít k úrazu.

Přístěnné žebřiny s hrazdou TITAN N nabídnou cvičení hned v několika různých podobách. Díky sklápěcím bradlům zesílí oblast zad a rukou, procvičíte také břicho. Posilovací lavice je výborná pro břišní svalstvo, jednoduše se vyklopí nebo sklopí podle potřeby a nebude zabírat zbytečný prostor navíc. Chtěli byste posilovat s činkou? Jistě, je tu připraven stojan, díky kterému budete mít cvičení o poznání pohodlnější.

Výhody jsou zde zcela nesporné

Bezpečnost, která je zajištěná patřičnou certifikací a také rychlá montáž celého zařízení, ke které rozhodně nepotřebujete pomoc dalších členů rodiny a volné sobotní odpoledne. Celá konstrukce má pouhých jednadvacet kilogramů a nosnost pak činí 100 kg – cvičit tedy mohou bez jakýchkoliv problémů náctileté děti i jejich rodiče, stačí pouze přizpůsobit výšku hrazdy. Spalovat kalorie nebo budovat svalovou hmotu, ať už se rozhodnete k jedné či druhé variantě, žebřiny vám mohou už brzy pomoci v cestě za vysněnou postavou! Domácí posilování může mít mnoho různých podob, není přeci důvod utrácet za permanentku do fitness centra, zvláště pokud jste s hubnutím nebo tvarováním svalstva teprve na samém začátku.

Hmotnost21 kg
Rozměry86 × 86,5 × 220 cm
Výška

max 220 cm

Šířka

86 cm

Hloubka

86,5 cm

Barva

bílá provence

Typ

fitness, přístěnné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

SUPRAFORT

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

2 recenze Žebřiny s hrazdou TITAN N přistěnné

 1. Martina

  Koupil jsem žebřiny synovi, cvičí každý den, super věc. doporučuji

  1 product
 2. Petr

  Je to super věc

  1 product

Přidat recenzi