Ribstol s hrazdou TITAN R rozpěrný

Original price was: 9.790 Kč.Current price is: 8.322 Kč.

Ribstol s hrazdou, rozpěrný

4 skladem

Ribstol s bradly a hrazdou TITAN R BR je určen především pro dospělé,  dorostence a dospívající mladé může a dívky. Sestava je rozšiřitelná na další prvky za účelem efektivnějšího posilování: posilovací lavice, stojan na činku.
 
Ribstol s s bradly a hrazdou TITAN R v rozpěrném provedení je určen pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Ribstol je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v pokoji. Strop musí být pevný. V případě stropu ze sádrokartonu, je vhodné použit přístěnnou sestavu TITAN N.

VÝHODY ŽEBŘIN SUPRAFORT

 • ribstole jsou bezpečné  (jsou certifikovány, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky)
 • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat dospělí, dorostence a děti)
 • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
 • rychlá montáž (příčky jsou připevněny ke stojinám už ve výrobě – není nutná montáž příček, stačí spojit 2 poloviny žebřin)

DALŠÍ INFORMACE

Hrazda

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro osobu s malou výškou bude pohodlnější, když hrazda bude připevněna v odpovídající výšce.
výskově nastavitelná hrazda titan r

Masážní a neklouzavé příčky

příčka žebřin

Příčky žebřin jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dlaní a chodidel. Úchop je příjemný.

Rozšiřující prvky a příslušenství k žebřinám

Další prvky vytváří ze žebřin s hrazdou perfektní cvičební a posilovací centrum. Nepřekonatelnou výhodou sestavy, kromě kvality a vysoké nosnosti, je inteligentní konstrukční řešení. Uvedené prvky jsou sklápěcí, tj. po cvičení se dají jednoduše sklopit a nezabírají místo v prostoru. Na minimální ploše tak máte k dispozici výkonnou posilovnu, která šetří prostor, když ji zrovna nepoužíváte.

žebřiny komplétní výbava
žebřiny s bradly model

Bradla

Sklápěcí bradla perfektně doplní žebřiny TITAN. Bradla jsou určený k procvičování řady skupin svalů a pomohou posílit záda a ruce, břišní svaly a také nohy. Komfortní konstrukce umožňuje jednoduché zvednutí nahoru a takto bradla nezabírají místo v prostoru. Bradla na žebřiny mohou být namontovány v potřebné výšce.
žebřiny s posilovací lavici model

Posilovací lavice

Posilovací lavice je určená k posilování břišních svalů a k různým cvikům s činkami na posílení rukou, prsních a zádových svalů. Po cvičení se posilovací lavice jednoduše otočí a zavěsí na žebříny.
žebřiny se stojanem na činku model

Stojan na činku

Stojan na činku je doplňujícím prvkem k žebřinám TITAN. Je určen pro cvičení s činkou k vývoji a posílení svalů rukou a předloktí, prsních a zádových svalů. Po cvičení se dá stojan na činky jednoduše sklopit ke zdi.

Ribstol s hrazdou, rozpěrný

Jak praví klasik, ve zdravém těle je zdravý duch. Abychom se ale cítili opravdu dobře, je třeba pravidelná fyzická aktivita, o tom snad nikdo nepochybuje. Fitness nebo posilování i v domácích podmínkách, bez nutnosti placení za pronájmy tělocvičen, je tedy zajímavá volba. Soukromí pro náctileté, více času pro dospělé, kteří nemusejí nikam cestovat. Instalace ribstolů je velmi jednoduchá a zvládnete ji i bez kutilského nářadí.

Bezpečnost je ze všeho nejdůležitější

Obejít se bez úrazu, to je při cvičení zcela zásadní. Ribstol s hrazdou TITAN R však nabídne nejen potřebnou certifikaci, ale i vysokou nosnost – hravě si poradí až se 100 kilogramy. Tužit tělo tak mohou bez obav nejen děti, ale i dospělí, kteří se odhodlali konečně vyjít vstříc zdravému životnímu stylu. Stabilní a bezpečné zařízení, které nabídne i snadnou instalaci a estetické prvky. A bezpečnost? O tu je postaráno i tak, že otvory a spoje jsou pečlivě zakryty. Nehrozí tak nebezpečí úrazu, tvůrci mysleli opravdu na všechno.

Montáž zvládnete už za chvíli a nemusíte přitom být ani ostřílený domácí kutil. Obejdete se také bez vrtání a dalších velkých zásahů do bytu. Jistě, žebřiny už jsou smontovány, na vás je jen, abyste spojili dva jejich díly v jeden celek. Bez obav, stabilita je zaručena výrobními testy a díky fixačnímu držáku si jednoduše nastavíte výšku hrazdy. Cvičí dítě, dorostenec nebo dospělý? Stačí okamžik a proběhne patřičná změna, nemusíte mít po ruce žádné nářadí, zapotřebí není ani velká fyzická síla – celý komplet váží přibližně 25 kilogramů, což pro průměrného dospělého nepředstavuje nejmenší problém.

Posilování nebo jen protažení?

Budete mít tedy nejen klid na cvičení, pokud jste na startu veškerého snažení a nechcete, aby se na vás někdo díval. Cvičení na ribstolech je také alternativou za běh nebo cyklistiku, když venku prší nebo se dostaví jiné rozmary počasí. Na hrazdě můžete trénovat svalstvo nebo se jen lehce protáhnout před dalším tréninkem na žebřinách. Motivujte i děti ke zdravému cvičení, je to skutečně jednoduché!

Hmotnost21 kg
Rozměry86 × 77 × 227-280 cm
Výška

227-280 cm

Šířka

86 cm

Hloubka

77 cm

Barva

bílá provence

Typ

fitness, rozpěrné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

SUPRAFORT

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

2 recenze Ribstol s hrazdou TITAN R rozpěrný

 1. Miroslava

  Skvele zpracovani. Nejvic ocenuji jednoduchy system montaze a bezpecnost

  1 product
 2. Milena

  Snadná montáž. Procvičíte celé tělo.

  1 product

Přidat recenzi