Žebřiny přístěnné Atlant N

Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

Dětské žebřiny ATLANT N představují základ, na kterém se dá později dál stavět. Zaberou jen minimum prostoru, přibližně třičtvrtě čtverečního metru – takže nebudou v pokoji nikomu vadit. I pro případ, že zůstanou nějaký čas opomenuty, nemají žádný důvod překážet. Prolézačku jednoduše upevníte ke zdi, nebudete potřebovat složité speciální nářadí ani služby řemeslníka, který věčně nemá čas. Montáž zvládne každý, šrouby a hmoždinky na vás čekají už v zásilce, stačí je jen vybalit, uvařit si kávu a pročíst si jednoduchý návod…

Vybavení žebřin ATLANT N:
icon žebřiny svislé

žebřiny

icon hrazda přestavitelná

hrazda přestavitelná

icon kruhy

kruhy

icon hrazda visutá

hrazda visutá

icon lano

lano

Ribstole se dají umístit ke stěně dětských pokojů – podmínkou je ale dostatečná pevnost (beton, cihla apod.). Pokud máte v pokoji jen sádrokartonovou stěnu, varianta ATLANT N nebude bohužel příliš vhodná. Rozpěrný systém žebřin ATLANT R, při kterém nebudete během montáže používat vrtačku, je mnohem lepší volba – základní podmínkou je zde totiž jen pevný strop. Žebřiny pro děti ATLANT N nabídnou maximum užitku i na velmi malé ploše.

VÝHODY DĚTSKÝCH ŽEBŘIN SUPRAFORT

(ve srovnání s jinými výrobky na trhu) :
 • žebřiny jsou bezpečné pro děti (jsou certifikovány jako výrobky pro děti, tj.  zaručena je nejenom vysoká nosnost, ale splněny jsou i bezpečnostní požadavky ve vztahu k dítěti)
 • vysoká nosnost (žebřiny mohou k cvičení a tréninkům používat i dospělí)
 • výškově nastavitelná hrazda (výšku umístění hrazdy je možno jednoduše měnit s růstem dítěte)
 • masážní a neklouzavý povrch příček (jsou pohodlné, bezpečné, nekloužou a zajišťují dobré prokrvení dlaní a chodidel)
 • rychlá montáž (příčky jsou připevněny ke stojinám už ve výrobě – není nutná montáž příček, stačí spojit 2 poloviny žebřin)
 • nehrozí úraz dítěti nebo zaseknutí provazu (zvenku jsou stojiny hladké – příčky žebřin jsou smontovány pomoci bezpečnostních spojů, šrouby netrčí do stran)
výskově stavitelná hrazda na žebřinách

Dětské žebřiny mají výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?

Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.
masážní příčky žebřin

Příčky žebřin pro děti jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dětských dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.

Máte vyšší strop a potřebujete žebřiny až do 3 m?Je to možné. Pomoci vložky do žebřin se dá zvětšit výšku prolézačky z max. 2730 mm až na max. 2980 mm.Dostupnost na dotaz.

vložka do žebřin

Prospěšnost dětských žebřin

Děti nemusí sedět s mobilem nebo tabletem v ruce a nudit se, když nemají nablízku Wi-Fi připojení. Internet sice může posloužit jako nástroj pro vzdělání, ale současně by neměl být pro děti drogou. Na dětských žebřinách ATLANT R mohou cvičit i tříletí, tedy děti ve věku, kdy se bezpečná zábava hledá poměrně nesnadno. A zdravý pohyb k tomu? To je už skutečně jen třešnička na dortu, protože prvotním cílem je spíš takto malé ratolesti zaujmout k nějaké činnosti, která pro ně bude do budoucna prospěšnou. Je před domem půl metru sněhu a nevíte, kam vyrazit? Jsou dětské koutky zrovna zavřené? Pak jsou tu žebřiny, které můžete doma instalovat v podstatě kdekoliv a budou se dobře vyjímat i v menších bytech, kde si pro sebe nezaberou zbytečně velký prostor.

Trochu zábavy neuškodí, zvlášť v kombinaci s pohybem

Fyzická aktivita, při které se děti navíc pobaví, je určitě vítaná – i když florbal už má to nejlepší za sebou a do míčových sportů se každá ratolest sama od sebe nepožene, koníčky a záliby jsou přece hodně různorodé. Cvičit na žebřinách mohou ale už i tříletí a jistě jde o zajímavý způsob, jak alespoň na jedno odpoledne donutit děti odložit tablety a mobily, na kterých bohužel vzniká poměrně snadno závislost. Najděte svým nejmenším raději trochu jinou zábavu – elektronika jim přece nikam neuteče!
Dobrá fyzička, lepší motorické dovednosti, ale také mnohem menší dispozice k nadváze a obezitě v dospělejším věku – kila navíc přece netrápí jen dospívající teenagery. Vždyť platí, že se nabírají snadno, ale shazují se poměrně dost obtížně. Tak proč si raději nedržet váhu v dobrém průměru? Výhodou sestav od nás je nejen dlouholetá životnost a celoroční využití, ale také možnost zlepšování kondice i pro rodiče. Cvičit totiž můžete společně s dětmi.
V případě dotazu, neváhejte nás kontaktovat suprafort.cz
Hmotnost26 kg
Rozměry84 × 86 × 223 cm
Výška

223 cm

Šířka

86 cm

Hloubka

85 cm

Barva

bílá provence, modrožlutá, zelenožlutá

Typ

přístěnné

Nosnost

100 kg (certifikovaná)

Znáčka

SUPRAFORT

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

4 recenze Žebřiny přístěnné Atlant N

 1. Kamila

  Malá je spokojená. kvalitní zpracování, jednoduché sestavení

 2. Vladimír

  Snadná montáž. Procvičíte celé tělo.

  Barva: modrožlutá x 1
 3. Kateřina

  Je to super věc

  Barva: bílá provence x 1
 4. Petr

  Pěkné a kvalitní provedení, výrobek splnil očekávání. V balení dokonce i hmoždinky a šrouby pro kotvení do zdi

  Barva: bílá provence x 1

Přidat recenzi