Chcete si vyrýsovat postavu, zhubnout pár kilo, zesílit, abyste se cítili přímo skvěle – a také měli vyšší sebevědomí? Současně ale nemáte čas chodit do fitness center, protože nemáte žádné poblíž bytu a nechcete vynakládat peníze za drahé permanentky? V tom případě jsou zajímavou alternativou třeba právě žebřiny, díky nimž si pomalu vybudujete posilovnu u vás doma. Vyžadováno je jen minimum prostoru, to však současně neznamená, že bude takový koutek pro cvičení o něco ochuzen, právě naopak! Hrazda na žebřiny a vše důležité a potřebné může být klidně i jen na několika málo metrech čtverečních!

hrazda na žebřiny s boxovacím pytlem

Jeden cvik? Vůbec ne, račte se s námi inspirovat

Klasika za rozumnou cenu, ke které se dá přidat například i boxovací pytel, stejně jako závěsný posilovací systém. Sečteno a podtrženo, díky závěsné hrazdě můžete udělat ještě víc cviků než kdy jindy. Na trhu jsou desítky různých provedení, samozřejmostí je protiskluzová úprava a setkáte se jak s dřevěnou – na pohled elegantnější variantou – tak i kovovou, která má určitě také mnoho do sebe. Hrazdu na žebřiny si lze pořídit jako napevno, tak i ve variantě přestavitelné, tj. s možností udělat si vše tak, jak vám vyhovuje a po půl roce vše zase úplně změnit. Zkrátka svoboda, kterou každý ocení.

 
Sport pro malé i velké, hrazda na žebřiny rozšiřuje možnosti a nezabere zbytečné místo. Pokud chcete procvičit co možná nejvíce svalů a nemít kvůli tomu doma posilovnu velkou jako letištní hala, jde jistě o nejvhodnější volbu. Procvičíte si nejen zádové svaly, ale také prsa, ruce a břicho, dá se vlastně říci, že celé tělo bude v pohybu, ne jako například u rotopedu.
 
žebřiny domácí posilování

Kde potřebujete zesílit? Zkuste třeba shyby

Klasickým cvikem jsou shyby, úzkým úchopem protahujete nejvíce záda, stejně jako širokým úchopem k hrudníku. Naproti tomu široký úchop za hlavou se podílí na zušlechťování širokého svalu zádového. Pokud vám jde spíš o svaly na břiše, přítahy koleny nebo přednožování během visu na hrazdě, podle toho, jak se zrovna cítíte, rozhodně odvedou skvělou práci. A co ruce? Shyby, shyby a zase jen shyby, ty jsou vynikajícím receptem na ruce hrdinů z akčních filmů…
 
V nabídce Suprafort kupříkladu najdete kovové žebřiny s hrazdou TITAN N, které jsou určeny pro teenagery i dospělé cvičence, dají se zajímavě rozšířit – třeba o stojan na činky nebo posilovací lavici – a stačí jim jen pevná zeď (varianta TITAN N zvládne i strop ze sádrokartonu), takže ohledně instalace si nemusíte dělat vůbec těžkou hlavu. Odolá potu i vlhkosti, bude s vámi dlouhá léta.
 
Hrazda na žebřiny má i díky speciálnímu nátěru dlouholetou životnost, nebude jí vadit vzdušná vlhkost, ani sebeagresivnější pot během cvičení. Hrazda se dá jednoduše upevnit podle výšky cvičence, takže vaše o hlavu menší manželka nebo děti si mohou zacvičit stejně tak dobře jako vy. A jak budou děti růst, změní se i hrazda, stačí jen okamžik a nastavíte vše přesně na míru.
Otočíte si podle preferencí a posilujete, neklouzavá povrchová úprava je samozřejmostí. Více variant úchopu potěší aktivní povahy, které chtějí pořád zkoušet něco nového a pozorovat efekt na svalstvo a tělo jako celek. Teď už zbývá jen, jestli preferujete dřevo – klasiku – nebo kov, tedy materiál, který unese skoro vše a dají se na ně zavěsit i zajímavé doplňky podle vašeho výběru.
 
 
-30%
Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-33%
Original price was: 12.490 Kč.Current price is: 8.380 Kč.

Dětské žebřiny rozpěrné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
Original price was: 16.890 Kč.Current price is: 13.512 Kč.

Žebřiny se šplhací síti, přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
Original price was: 24.890 Kč.Current price is: 19.912 Kč.

Zahradní prolézačka kovová, s přestavitelnou hrazdou, ručkovacím žebříkem, kruhy, visutou hrazdou, lanem a houpačkou

-15%
Original price was: 1.190 Kč.Current price is: 1.012 Kč.

Lanový žebřík pro děti. Délka provazu 230 cm. Dřevěné příčky , šířka 28,5 cm.

-7%
Original price was: 19.900 Kč.Current price is: 18.507 Kč.

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

-5%
Original price was: 1.190 Kč.Current price is: 1.131 Kč.

Šplhací lano pro děti, délka lana 230 cm

-10%
Original price was: 590 Kč.Current price is: 531 Kč.

Gymnastycké kruhy, plastové. Délka provazu 150 cm.

-20%
Original price was: 17.190 Kč.Current price is: 13.752 Kč.

Prolézačka se šplhací síti, rozpěrná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
Original price was: 590 Kč.Current price is: 502 Kč.

Visutá hrazda, provazy a dřevěná příčka. Délka provazu 180 cm.

-15%
Original price was: 13.790 Kč.Current price is: 11.722 Kč.

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *