Chcete vyrýsovat svalstvo nebo shodit pár přebytečných kilogramů? Máme pro vás jednu důležitou zprávu, bez pravidelného pohybu a patřičné snahy to určitě nepůjde! Nemusíte se ale obávat, protože výsledky budou vidět už brzy, stačí jen vytrvat. Cvičení je zdravá droga, když si na něj přivyknete, nebudete chtít přestat – a spalování kalorií pak půjde na jedničku. Pohybové aktivity jsou vhodné v každém věku, ať už jde o rotoped, plavání, posilování nebo cvičení na žebřinách, které si můžete dopřát vlastně i bez ohledu na roční období. Nejlepší pak bude kombinace různých odvětví, protože pokud byste cvičili stále jen jeden cvik, nebudete nikdy tak efektivní…

sportovní potřeby

Vybavení pro sport vybírejte pečlivě, myslete dlouhodobě 

Pestrá paleta různého zboží pro malé i velké, přesně takové jsou dnešní sportovní potřeby. Byla by škoda nedat jim šanci, i když je pravda, že se někdy do zdravého pohybu musíme nutit a zvyk je železná košile, takže je těžké odolat pohodlnému gauči a jít spalovat kalorie někam do terénu. Nabídka je velmi různorodá, pro domácí trénink se hodí posilovací lavice nebo běžecké pásy, nesmrtelným evergreenem jsou pak eliptické trenažéry, díky nimž si procvičíte prakticky celé tělo. Podcenit bychom jistě neměli ani fitness míče nebo zdánlivě obyčejné steppery, které ale pomohou udržovat v kondici během zimních měsíců, kdy je rychlejší chůze po zledovatělém chodníku přeci jen nebezpečná. Prodej sportovních potřeb se tak nemusí omezovat jen na nějaký úzký sortiment!
 
Efektivní trénink? Jistě, ale jen v případě, že budete kombinovat různé stroje a pomůcky, neboť právě v rozmanitosti je síla. Pokud nemáte velký rozpočet, vůbec ničemu to nevadí – bazar sportovních potřeb najdete prakticky v každém městě a jistě si v něm přijdete na své. Nikde přeci není psáno, že musíte mít veškeré vybavení nové, zvláště pokud plánujete zařídit větší domácí posilovnu. S trochou štěstí pak narazíte i na výprodej sportovních potřeb, stačí jen sledovat letáky, nabídku jednotlivých obchodů a vybrat si modely, o kterých jste vždycky snili…
 
žebřiny domácí posilování

Žebřiny zaručeně potěší malé i velké

Sportovní potřeby, které nezaberou příliš mnoho místa a hodí se i do běžných panelákových bytů? Nabízí se například žebřiny Suprafort, díky nimž si můžete zacvičit i společně s dětmi. Vis na hrazdě, přitahování se rukama, šplhání, ale i řada dalších cviků, které jsou nenáročné, zato však až neuvěřitelně efektivní. Rozhýbejte svaly s úsměvem, dejte si trochu do těla – a mějte radost z každého dílčího pokroku! Sportovní potřeby Praha aneb posilovna přesně na míru očekávání, stačí si jen sestavit vhodný cvičební plán!
 
Činky, veslařské trenažery nebo fitness míče oceníte také, nejen tehdy, chcete-li získat zpět ztracenou kondici nebo nabrat svalovou hmotu. Nezapomeňte, že ruku v ruce s takovým úsilím jde i vhodný jídelníček, sestavený z kvalitních bílkovin (ryby, těstoviny, mléčné výrobky), bez nichž se svaly budovat opravdu nedají. Zásadním ale bude odvaha, s jakou se pustíte do díla – sportovní potřeby gymnastika s sebou přinášejí radost z pohybu a velmi efektivní výsledky, které vám udělají velkou radost.
 
Simulátor veslování nebo běhu oceníte nejen tehdy, když nejste zrovna fanouškem divoké vody nebo venku prudce prší, domácí posilovna je dobrým společníkem i při nevlídném počasí, kdy se nikomu nechce chodit ven. Snad už jen mít dost odhodlání, možná se můžete motivovat společně s přáteli a známými?
-30%
Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-33%
Original price was: 12.490 Kč.Current price is: 8.380 Kč.

Dětské žebřiny rozpěrné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
Original price was: 16.890 Kč.Current price is: 13.512 Kč.

Žebřiny se šplhací síti, přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
Original price was: 24.890 Kč.Current price is: 19.912 Kč.

Zahradní prolézačka kovová, s přestavitelnou hrazdou, ručkovacím žebříkem, kruhy, visutou hrazdou, lanem a houpačkou

-15%
Original price was: 1.190 Kč.Current price is: 1.012 Kč.

Lanový žebřík pro děti. Délka provazu 230 cm. Dřevěné příčky , šířka 28,5 cm.

-7%
Original price was: 19.900 Kč.Current price is: 18.507 Kč.

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

-5%
Original price was: 1.190 Kč.Current price is: 1.131 Kč.

Šplhací lano pro děti, délka lana 230 cm

-10%
Original price was: 590 Kč.Current price is: 531 Kč.

Gymnastycké kruhy, plastové. Délka provazu 150 cm.

-20%
Original price was: 17.190 Kč.Current price is: 13.752 Kč.

Prolézačka se šplhací síti, rozpěrná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
Original price was: 590 Kč.Current price is: 502 Kč.

Visutá hrazda, provazy a dřevěná příčka. Délka provazu 180 cm.

-15%
Original price was: 13.790 Kč.Current price is: 11.722 Kč.

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *