Německá kvalita se nezapře, hračky výrobce jako je Bruder jsou na trhu už celá desetiletí a jsou takřka dokonalou kopií svých předloh – zemědělských strojů, hasičských vozů, sanitek nebo také nákladních aut. Na své si přijdou i malí popeláři, milovníci rypadel a bagrů, stejně jako kombajnisté. Záleží na odvětví, které vaše nejmenší zajímá, protože výběr je skutečně až nepřeberný a vlastně se i přizpůsobuje době, takže v regálech dnes už najdete i vůz řidiče přepravní služby nebo moderní sněžnou rolbu.

hračky bruder

Prvotřídní materiál, výsluní popularity je zaručeno 

Když se řekne hračky Bruder, snad každý (nejen) německý školák ví, o čem je řeč – a mnozí dospělí utřou nostalgickou slzu. Tradice však pokračuje až do dnešních dnů, takže stačí jen sáhnout po modelu, který uspěje. Nabídka je tak široká, že se prakticky ani nemůžete splést. Připravena je nejen sanitka Bruder, ale například také Bruder jeep pro milovníky trochu rychlejší jízdy a špetky adrenalinu, samozřejmě v mezích zákona. Na začátku byl jistý Paul Bruder, který ve dvacátých letech minulého století začal vyrábět první hračky – vlastnoručně, tedy velmi pracně. Později rodinná firma pořizuje první lisy, zdokonaluje výrobu a prosazuje se na výstavách, vydává vlastní katalogy a snaží se o co největší míru realismu. Cílová skupina? Děti ve věku od tří do deseti let, které si také rády hrají.
 
Traktor s vozem na klády, se kterým se neztratíte ani v nejhlubším lese – palivové dřevo totiž na své zákazníky nepočká. Traktory s valníkem, nákladní auta s kontejnerem nebo přívěsem, to vše najdete v sortimentu německé značky, která už zanedlouho oslaví kulatých sto let vzniku. Velmi bohaté je také Bruder příslušenství, se kterým si autoři skutečně vyhráli. Nejde jen o Bruder figurky lidí a zvířat, v nabídce nechybí třeba ani celá policejní stanice, koňská stáj a spoustu dalších věcí.
 

Hasič nebo řidič z povolání, co je jen libo… 

Plast, který splňuje všechny důležité atesty a je tedy naprosto zdravotně nezávadný. Právě z něj se pak odlívají jednotlivé modely – zahrát si lze na hasiče, pracovníka v zemědělství, řidiče terénního vozu nebo mechanika v autodílně. Samozřejmostí jsou i Bruder náhradní díly, díky nimž se může hračka udržovat jako nová ještě po mnoha letech. Nastal problém? Zákaznický servis Bruder jej obratem vyřeší ke spokojenosti zákazníků! Modely jsou připraveny v poměru 1:16, věrné napodobeniny skutečnosti se všemi detaily. A jen tak mimochodem, děti si mohou hrát i venku, protože hračky poměrně dobře odolají rozmarům počasí. Zkrátka, jak říká i oficiální slogan firmy, hračky musí vypadat přesně jako ve skutečnosti – bez jakýchkoliv příkras.
 
Hasiči Bruder mohou okamžitě do akce, stačí jen zavolat! Kombinace červené a bílé barvy je prostě nezaměnitelná, postavičky hasičů vypadají jako živé. Pro zájemce o těžkou techniku nechybí v tomto sortimentu ani jeřáb Bruder, díky němuž se zvedání náročných břemen promění ve velmi jednoduchou činnost. Hra na profese ještě nikdy nebyla tak zajímavá, děti si mohou užít i celé hodiny, při kterých unavení rodiče vypijí kávu a proberou s přáteli, co je nového. Teď už si jen vybrat, o čem vlastně ta hra bude – protože alternativ se nabízí na desítky…
-30%
Original price was: 12.190 Kč.Current price is: 8.480 Kč.

Dětské žebřiny přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-33%
Original price was: 12.490 Kč.Current price is: 8.380 Kč.

Dětské žebřiny rozpěrné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
Original price was: 16.890 Kč.Current price is: 13.512 Kč.

Žebřiny se šplhací síti, přístěnné, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-20%
Original price was: 24.890 Kč.Current price is: 19.912 Kč.

Zahradní prolézačka kovová, s přestavitelnou hrazdou, ručkovacím žebříkem, kruhy, visutou hrazdou, lanem a houpačkou

-15%
Original price was: 1.190 Kč.Current price is: 1.012 Kč.

Lanový žebřík pro děti. Délka provazu 230 cm. Dřevěné příčky , šířka 28,5 cm.

-7%
Original price was: 19.900 Kč.Current price is: 18.507 Kč.

Rozpěrná prolézačka s ručkovacím žebříkem, šplhací síti, hrazdou, kruhy, lanem a basketbalovým košem

-5%
Original price was: 1.190 Kč.Current price is: 1.131 Kč.

Šplhací lano pro děti, délka lana 230 cm

-10%
Original price was: 590 Kč.Current price is: 531 Kč.

Gymnastycké kruhy, plastové. Délka provazu 150 cm.

-20%
Original price was: 17.190 Kč.Current price is: 13.752 Kč.

Prolézačka se šplhací síti, rozpěrná, s přestavitelnou hrazdou, kruhy, visutou hrazdou a lanem

-15%
Original price was: 590 Kč.Current price is: 502 Kč.

Visutá hrazda, provazy a dřevěná příčka. Délka provazu 180 cm.

-15%
Original price was: 13.790 Kč.Current price is: 11.722 Kč.

Oboustranné žebřiny, rozpěrné, s hrazdou, kruhy, lanovým žebříkem a lanem

-15%
Original price was: 9.590 Kč.Current price is: 8.152 Kč.

Žebřiny s hrazdou, přístěnné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *