Bazének s balónky molitanový

  2.890 

  Dětský bazének s barevnými balónky, skládací, přenosný

  Vyčistit
  certifikovaná kvalita a bezpečnost výrobku Suprafort
  Katalogové číslo: - Kategorie: ,

  Bazének s míčky, balonky, barevnými kuličkami, molitanový

  Vaše dítě si od první chvíle oblíbí náš molitanový bazének s balónky. Není natolik velký, aby nenašel místo v malém dětském pokoji, ale je dostatečně velký, aby si v něm dítě mohlo pohodlně a s radosti hrát. Suchý bazének s míčky se dodává rovnou s balónky a v přenosné tašce. Můžete ho kdykoliv sbalit a vzít s sebou na návštěvu k babičce nebo na výlet. Bazén a míčky jsou vyrobeny z nezávadných a certifikovaných materiálů.
  Dětský bazének s plastovými kuličkami je ideální jak pro hry uvnitř místnosti, tak i pro zábavu na zahradě nebo na výletě.

   

  Naše bazénky pro děti jsou opravdu výjimečné!

  Výhody ve srovnání s jinými dětskými bazénky

  Na rozdíl od nafukovacích bazénků pro miminka nebo plastových bazénků, které mají velice krátkou životnost, protože je děti brzy propíchnou a bazének se musí vyhodit, vydrží naše molitanové bazénky opravdu léta.

   

  Ve srovnání s velkými molitanovými bazény s balónky nabízí naše bazénky vysokou mobilitu a flexibilitu. Velké bazény jsou těžce přesouvatelné, ale naše molitanové bazénky se mohou jednoduše přemisťovat z dětského pokoje do obyváku nebo na zahradu a ve školce nebo mateřském centru z jedné místnosti do jiné.

  Vážení zákazníci, prodej tohoto modelu byl ukončen. Podívejte se prosím na další výrobky. Děkujeme.

  Prospěšnost bazenků s balonky pro zdraví děti

  Bazének s balónky to není jenom zábava, ale i prokázané prospěšné zdravotní účinky na děti.
  První suché bazény se objevily ve Spojených státech a byly použity pouze pro účely zábavy. Brzy o ně projevili zájem pediatři a psychologové. Bylo prokázáno, že hry v suchém bazénku mají pozitivní dopad na zdraví dětí s neurologickým postižením ve vývoji. Proto se bazénkům s plastovými míčky také říká terapeutické bazénky nebo masážní bazénky. Masáž plastovými kuličkami posiluje svaly a uvolňuje napětí.

   

  Suché bazénky s míčky jsou zajímavým doplňkem nejen pro nejmenší

  Tradice velí, že v každém bazénu by měla být především voda, ale existují i speciální verze, kde se nikdo nenamočí – suché bazénky pro děti s plastovými míčky, které nabídnou příjemnou masáž a nekončící zábavu zejména pro ty úplně nejmladší. A kromě jiného, zračí se zde i pár zdravotních benefitů, na něž bychom jistě neměli zapomínat. V pravém slova smyslu totiž jde o masáž, která ve všech svých podobách přece zahání chmury a nervové vypětí, prohřeje svaly a přinese velmi uvolňující pocit pro celé tělo.

  Bezpečná hra, kterou si lze užít kdekoliv v bytě

  Výhodou těchto molitanových bazénků je, že si je můžete přenést v podstatě kamkoliv. Nejsou vázané jen na dětské pokoje nebo obýváky, třeba během slunečných dnů mohou být na zahradách. Příjemné na dotyk, se snadnou údržbou (lehce omyvatelné), prakticky nezničitelné – přesně takové jsou plastové míčky, se kterými si budou hrát vaše děti. Stoprocentní zdravotní nezávadnost je samozřejmostí, vždyť z téhož plastu se vyrábí například i míče pro rehabilitační cvičení. A pokud jde o samotnou údržbu bazénku, povlak lze jednoduše vyjmout a vyprat v pračce. Hygieně bude vždy učiněno zadost!

  Moderní hračka, která výborně zapadne do každého interiéru. Bazének s míčky je určen pro děti, které dovedou samy sedět, ale pozor, to neznamená, že na ně pak nemají dohlížet rodiče! Míčky hrající všemi barvami děti zkrátka přitahují – to je vyzkoušeno léty praxe. Předškoláci se bezpečně a příjemně unaví, mohou si hrát s kamarády a dopřát pár chvilek oddechu rodičům. A co třeba ideální počet balonků? Obecně platí, že by mohl být mezi 200 a 300, ale určitě také záleží na preferencích vašich dítek. Materiál je velmi příjemný na dotek, takže kontakt s látkou, která lemuje vnitřní i vnější okraje bazénu, nebude pro děti nejmenším problémem. Zkrátka žádná kousavá deka, jak by řekl klasik!

  Hmotnost4 kg
  Rozměry100 × 100 × 33 cm
  Výška

  33 cm

  Šířka

  100 cm

  Hloubka

  100 cm

  Barva

  ,

  Znáčka

  Video

  Sestavy Suprafort - prezentační video

  Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

  Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

  Pohybová aktivita dětí

  Návod - montáž žebřin Atlant N

  Návod - montáž žebřin Atlant R

  Návod - montáž prolézačky Arachnos N

  Návod - montáž prolézačky Minotaur

  Cviky pro dospělé - protažení svalů

  Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

  Cviky na nohy a zadek

  Cviky na břicho a ruce

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “Bazének s balónky molitanový”