Gymnastické kruhy

Original price was: 590 Kč.Current price is: 531 Kč.

Gymnastycké kruhy, plastové. Délka provazu 150 cm.

4 skladem

Katalogové číslo: 7704 Kategorie: ,

Gymnastické kruhy lze připevnit na držák hrazdy dětských žebřin. Pro snadné použití je lze nastavit na potřebnou výšku. Pokud dítě miluje věšení a přítahy, gymnastické kruhy budou velmi užitečným doplňkem pro rozvoj svalů paží, zad a břicha. Kruhy napomáhají rozvoji svalů horní poloviny těla a rovnováhy.  S růstem dítěte se také zlepšuje jeho obratnost a jistota v cvičení s kruhy.

detail kruhy na žebřiny
kluk visí na kruzích
detail kruhy
chlapec visí na kruzích

Gymnastické kruhy na posilování

Gymnastické kruhy jsou základním cvičebním doplňkem obsaženým v každé sestavě. Procvičováním visů, převrácení a houpání na kruzích si děti posilují paže a zádové svaly a procvičují silný úchop. Kruhy gymnastické zajistí skvělou zábavu. Houpání a převrácení na kruzích bude dítě dlouho zaměstnávat a bude trénovat silný úchop. Délka provazu 150 cm. Certifikovaná nosnost 50 kg.Veškeré gymnastické příslušenství je připevněno na klipsy (umístěné na držáku hrazdy), které jim brání v pohybu během používání. Po vytvoření smyčky s připojeným kovovým prvkem jsou gymnastické doplňky připraveny k zavěšení na žebřiny a jsou výškově stavitelné.

Dětské gymnastické kruhy na cvičení

Zdravého pohybu není nikdy dost, když se jednou rozhodnete cvičit, rádi byste si vybavili alespoň malou domácí posilovnu. Kromě rotopedu a žebřin se nabízí i spoustu dalších variant, sestavu si můžete vyladit podle svého. Třeba gymnastické kruhy jsou vhodné i pro malé děti, nikdy totiž není dost brzy na to začít s olympijským tréninkem. Lepší rovnováha se určitě počítá a výhodou také je, že naši nejmenší budou toto cvičení považovat spíše za hru – a nikoliv za něco, co je nutností nebo povinností zanesenou do školních osnov.

Zábava a velká deviza do dalších let

Zajistí, že se děti zamilují do zdravého pohybu, ještě společně se žebřinami nebo dalším vybavením, které láká k fyzické aktivitě. Gymnastické kruhy lze obecně vřele doporučit nejen dětem, ale i lidem, co se teprve nedávno rozhodli začít cvičit. Vejdou se i do bytů, kde se musí počítat doslova snad každý decimetr čtvereční. Pověsí se na hrazdu i na strop, nabídnou tak řadu příležitostí. A když je budete chtít přemístit, je to otázka okamžiku, jsou velmi lehké a skladné i na cesty. Plastové, dřevěné i kovové, variant je dnes k dispozici hodně. Kruhy na zavěšení z plastu se snadno udržují a jsou lehké, ty z kovu pak bohužel lehce studí – a dětem podobné věci nejsou vždycky příjemné. Pokud ale sázíte na přírodní materiál, jsou gymnasticke kruhy drevene také dobrou volbou.Cvičení s vlastní vahou je tělu přirozené a děti by jej měly začít pěstovat co nejdříve. Gymnastické kruhy pro děti si připevníte na žebřiny a snadno je přizpůsobíte podle výšky, doslova tak mohou růst společně s dětmi. Padesátikilová nosnost bude stačit i odrostlejším, plastová varianta bez ostrých hran je pak zárukou maximální bezpečnosti. Jen tak se houpat nebo trénovat vis, který posiluje svalstvo. Výhodou je i cenová hladina, toto vybavení je přívětivé i pro mladé rodiny, jimž nijak nenaruší rozpočet.

Procvičování horní poloviny těla je důležité

Komplexní trénink, to je naprosto klíčové! Lepší stabilita, fyzická síla, základ pro budoucí tréninky, protože zdravý pohyb je vlastně láskou na celý život. Gymnastické kruhy cviky nabídnou pestrou paletu možností, které pak doplní zbytek sestavy. Zavěsíte je snadno na hrazdu, půjde jen o okamžik a můžete začít! Nezapomeňte na žíněnku, protože každému se někdy může stát, že spadne na zem a u dětí hrozí tato událost přeci jen trochu častěji (alespoň zpočátku, než získají tolik potřebnou jistotu). Doskok po cvičení pak bude také mnohem pohodlnější. A díky klipsům pak budou kruhy na cvičení pevně držet na žebřinách pro děti, bez ohledu na to, co na nich budou děti provádět. Spektrum pohybů je u našich malých neposedů hodně rozmanité, stačí se na ně chvíli dívat, že?Kruhy gymnastické jsou vhodným doplňkem pro unavené rodiče, kteří chtějí zaměstnat své ratolesti, dát si kávu a trochu si odpočinout. Detske gymnasticke kruhy nabídnou jednoduchý úchop a radost z pohybu, která se v budoucnu hodně zúročí. Rozvoj motoriky, ale také možná začátek sportovní kariéry. Výchova k pohybu je důležitá, nenechte si proto ujít žádnou příležitost, jak nejmladší členy rodiny trochu motivovat.

Video

Sestavy Suprafort - prezentační video

Žebřiny pro děti - sport a zábava

Jak zařídit dětský pokoj? Tipy a doporučení

Jak na ploché nohy? 12 cviků na efektivní tvarování klenby u dětí

Pohybová aktivita dětí

Návod – montáž žebřin Atlant N

Návod – montáž žebřin Atlant R

Návod – montáž prolézačky Arachnos N

Návod – montáž prolézačky Minotaur

Návod - montáž prolézačky Veselá louka

Dětské hřiště se skluzavkou JUNO

Cviky pro dospělé – protažení svalů

Cvičení na žebřinách SUPRAFORT

Cviky na nohy a zadek

Cviky na břicho a ruce

Co se stane s žebřinami SUPRAFORT, když je zkusíme zatížit váhou 210 kg?

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Gymnastické kruhy“